Biznes Simplex - logo
Profesjonalizm naszą domeną

Dlugi.info internetowa giełda długów.

Portal dlugi.info rozwija się bardzo dynamicznie i stanowi coraz bardziej skuteczne narzędzie dyscyplinowania niesolidnych dłużników. Inicjatywa ta, pomyślana jako miejsce wystawienia na sprzedaż w internecie niezapłaconych a wymagalnych zobowiązań pochodzących z obrotu gospodarczego jest wspierana przez firmy zrzeszone w Polskim Związku Windykacji oraz coraz bardziej liczne portale branżowe.
Z punktu widzenia wierzycieli portal stanowi wygodne, a przede wszystkim bezpłatne narzędzie, które skutecznie poprawia płynność finansową przedsiębiorców. Każdy z nich po zalogowaniu może samodzielnie wystawiać w celu sprzedaży niezapłacone faktury, usuwać je po otrzymaniu zapłaty. W miesiącu marcu dlugi.info podpisały umowę o strategicznej współpracy z BIG Info Monitor S.A. , Biurem Informacji Gospodarczej, umożliwi ona w krótkim czasie dostęp do bazy BIG-u za pośrednictwem portalu.
System informatyczny zawiadamia dłużnika o wystawieniu jego zobowiązania na sprzedaż SMS-em lub mailem. Jest to szybkie i bardzo nowoczesne narzędzie windykacyjne. Stale rosnąca popularność portalu każde domniemywać, iż do końca 2012 roku będzie on największą bazą zobowiązań gospodarczych, jednocześnie miejscem gdzie każdy wierzyciel będzie mógł dokonać sprawdzenia swojego kontrahenta.
W miesiącu kwietniu 2012 administrator portalu uruchomi automatyczną aplikację pozwalającą zlecić windykację jednej z firm zrzeszonych w Polskim Związku Windykacji.Magdalena Delikat
Redaktor Naczelny

« powrót

BIG InfoMonitor
Klauzula informacyjna RODO
Card image
windykacja

Oferta obejmuje pełen zakres czynności zmierzających do sprawnego odzyskania wierzytelności naszych klientów. więcej...

NASZA OFERTA
Card image
wierzytelności trudne

Stworzyliśmy unikatową w skali kraju usługę, jaką jest dochodzenie należności trudnych, uznanych za nieściągalne. więcej...

OFERTA SPECJALNA
Card image
biuro detektywistyczne

Oferujemy kompleksowy zakres usług detektywistycznych, zarówno dla biznesu jak i osób fizycznych. więcej...

NASZA OFERTA
back to top