Biznes Simplex - logo
Profesjonalizm naszą domeną

Poszukiwanie ukrywających się dłużników.

„Simplex” Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku w której strukturze wewnętrznej prowadzi działalność biuro detektywistyczne wprowadza w miesiącu kwietniu 2012 nową usługę polegającą na poszukiwaniu ukrywających się przed wierzycielami dłużników. Zlecenia dotyczyć mogą osób, które mają wymagalne, bezsporne zobowiązania wynikające z prawomocnych tytułów wykonawczych lub innych dokumentów w których dłużnicy potwierdzają istnienie zobowiązań.
Wielokrotnie zdarza się, że komornicy sądowi udzielają informacji, iż dłużnik pod wskazanym adresem nie jest zameldowany lub jest zameldowany, ale nie przebywa. Tego rodzaju sytuacje najczęściej uniemożliwiają prowadzenie skutecznej egzekucji. Komornicy sądowi z oczywistych powodów nie poszukują miejsca przebywania dłużników.
W celu zawarcia umowy wierzyciel jest zobowiązany zawrzeć umowę o usługę detektywistyczną. Spółka na portalu www.biznes-simplex.pl publikuje wykaz osób będących dłużnikami, którzy są poszukiwani.
Procedura ta jest zgodna z Ustawą o usługach detektywistycznych i Ustawą o ochronie danych osobowych.Zarząd
Simplex Sp. z o.o.

« powrót

BIG InfoMonitor
Klauzula informacyjna RODO
Card image
windykacja

Oferta obejmuje pełen zakres czynności zmierzających do sprawnego odzyskania wierzytelności naszych klientów. więcej...

NASZA OFERTA
Card image
wierzytelności trudne

Stworzyliśmy unikatową w skali kraju usługę, jaką jest dochodzenie należności trudnych, uznanych za nieściągalne. więcej...

OFERTA SPECJALNA
Card image
biuro detektywistyczne

Oferujemy kompleksowy zakres usług detektywistycznych, zarówno dla biznesu jak i osób fizycznych. więcej...

NASZA OFERTA
back to top