Biznes Simplex - logo
Profesjonalizm naszą domeną

Franchising - informacje dla partnerów

„Simplex Kancelarie Windykacyjne” Sp. z o.o. jest pierwszą w Polsce licencjonowaną siecią kancelarii windykacyjnych. Umożliwia prowadzenie dochodowej działalności w segmencie rynku, który zawsze gwarantuje stabilne i wysokie zyski. Bez względu na sytuację gospodarczą istniały, istnieją i będą istniały niezapłacone należności podlegające windykacji.

Oferta obejmuje sprawdzony model biznesowy oparty o wieloletnie doświadczenie „Simplex” Sp. z o.o. w dochodzeniu należności.

Poszukujemy osób fizycznych lub prawnych zainteresowanych prowadzeniem prestiżowych i dochodowych kancelarii windykacyjnych w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Informacja o systemie partnerskim

System partnerski „Simplex” Sp. z o.o. to gotowy i sprawdzony pomysł na biznes opracowany na podstawie wiedzy i doświadczenia jednej z wiodących firm windykacyjnych w Polsce. Obejmuje windykację prowadzoną na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców. Wysoki standard usług oparty jest na sprawdzonym rozwiązaniu biznesowym oraz unikalnym „know - how” wypracowanym przez 10 lat działalności „Simplex” Sp. z o.o.

Struktura sieci

Budowana jest w oparciu o koncepcję terytorialną, dlatego też kancelarie sieci nie muszą mieć siedziby w dużych miastach.

Wymagania sieci:

  • Profil partnera – nie wymagamy wykształcenia prawniczego, preferowane jest doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej lub doświadczenie zawodowe nabyte w instytucjach związanych z finansami, ubezpieczeniami, nieruchomościami.
  • Lokal – specyfika działalności nie wymaga lokalu w centrum miast, wielkość lokalu winna odpowiadać zakresowi działalności.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

W ramach systemu zapewniamy indywidualną konsultację każdej z przyjętych do windykacji spraw, w tym wskazanie przez okres pierwszych 3 miesięcy konkretnych czynności, które należy wykonać (analiza sprawy i sposób jej przeprowadzenia), kompletną dokumentację kancelarii, bezpłatną stronę www, dostęp do baz informacyjnych, sprawdzone narzędzia informatyczne, porady prawne, bezpłatna obsługę prawną wybranych spraw.

Przewidywana suma inwestycji

W zależności od zasięgu terytorialnego, który może obejmować obszar jednego województwa lub wybranych miast (w przypadku prowadzenia kancelarii na terenie województwa nie są prowadzone inne kancelarie) opłata licencyjna wynosi od 15.000,00 zł do 5.000,00 zł a comiesięczne opłaty stałe wynikające z umowy wynoszą od 1.500,00 zł do 500,00 zł.

Osoby / podmioty zainteresowane otwarciem placówki partnerskiej prosimy o kontakt: simplex@biznes-simplex.pl.

BIG InfoMonitor
Klauzula informacyjna RODO
Card image
windykacja

Oferta obejmuje pełen zakres czynności zmierzających do sprawnego odzyskania wierzytelności naszych klientów. więcej...

NASZA OFERTA
Card image
wierzytelności trudne

Stworzyliśmy unikatową w skali kraju usługę, jaką jest dochodzenie należności trudnych, uznanych za nieściągalne. więcej...

OFERTA SPECJALNA
Card image
biuro detektywistyczne

Oferujemy kompleksowy zakres usług detektywistycznych, zarówno dla biznesu jak i osób fizycznych. więcej...

NASZA OFERTA
back to top